KURUCU EĞİTMEN-BENGÜ KADAKAL

AİNİKA AKADEMİ Kurucusu. Hacettepe Mütercim Tercümanlık bölümü mezunu.  Okul yıllarından itibaren  Transandantal Meditasyonla başlayan spritüel öğrenme sürecinde  Hint felsefesi ile ilgilenmeye başladı. Vedic Bilimler, Klasik Astroloji, Vedic ve Ayurvedic Astroloji eğitimleri aldı.  BAVA ( British Association of Vedic Astrology) üyesi. İnner Speak Eğitmeni ve Uygulayıcısı.

Karmik ve Reenkarnasyon Astrolojisi  ve Regresyon Terapisi alanlarında eğitim alarak geçmiş yaşamlarımızın bugüne olan etkisi, yaşamlar arası bağlantılar, karmik düğümlerin saptanması ve çözümü üzerine  çalışmalarını sürdürüyor.

AİNİKA AKADEMİDE:

-Ayurvedic Astroloji Eğitimi

-Bilinçli Farkındalık Eğitimleri

-Dönüşüm Atölyesi

-Regresyon Terapisi

-Ayurvedic Astroloji temelli Dharmik Yaşam Analizi

-Dharmik Yaşama Dönüş Bireysel Seanslarını Yürütmektedir.

EĞİTMEN-ŞERİFE BAĞCI

1965 yılında Antalya’da doğdu. 1983 yılında Konya Sağlık Meslek Lisesi – Hemşirelik bölümünden mezun oldu. Beş yıl hemşire olarak Ankara’da çalıştıktan sonra Ankara Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsü – Tıbbi İstatistik ve Bilgisayar bölümüne girip 1990 yılında eğitimini tamamlayarak öğretmen oldu. 2005 yılına kadar sağlık meslek liselerinde öğretmen olarak görev yaptı. 2010 yılında Malatya İnönü Ünüversitesi-Sağlık Eğitimciliği bölümünde lisans tamamladı.

2003 yılında reiki ile başlayan kendini geliştirme yolculuğunda;

-Refleksiyoloji

-EFT (Emotional Freedom Technique/Duygusal Özgürleşme Tekniği)

-Zenshiatsu Masajı

-Hipnoz Uygulayıcılığı

-Access Bars

-Nefes Koçluğu

-Eğitim Koçluğu

-Oyun Araçlarıyla Çocuk Koçluğu (5-12 yaş)

-Masal Terapi

Eğitimlerini alarak 2010 yılından beri diğer insanlarla Şifa çalışmaları yapmakta ve Kişisel Gelişim Danışmanlığı vermektedir.

EĞİTMEN-DENİZ ŞÖLEN

A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat ve Maliye Bölümünü bitirmesini müteakip 1979-2004 yılları arasında yurtdışı ve yurtiçi çalışmalarda bulunmuştur. 2004 yılında Başbakanlık Müşavirliğinden emekli olduktan sonra Türkiye Kızılay Derneğinin uluslararası ilişkiler ve uluslararası programlar bölümlerinin koordinatörlüğünü üstlenmiş, uluslararası insani yardım görevleri 2015 yılına kadar devam etmiştir.
Transandantal meditasyon ve yoga ile başladığı şifa yolculuğu;

-Reiki Master

-Kundalini Reiki Eğitimleri

-Nefes Koçluğu

-Vedic Astroloji Eğitimi ile devam etmiş,

halen yaşam koçluğu ile birlikte şifa çalışmaları yürütmektedir.